Aktualności »

Witaj szkoło! - Bezpłatne badania wzroku dla dzieci od 10 do 15 września

Pierwszy dzwonek już w szkołach zabrzmiał, a my wraz z nim zapraszamy od 10 do 15 września wszystkie dzieciaki w wieku szkolnym na Tydzień Otwarty w salonie Optyk Karolina dla dzieci!


Optyk Karolina zaprasza na salony!

Nowy rok szkolny to dla wielu nowa klasa czy szkoła, ale i my nie pozostajemy w tyle! Otwierając się na nowe, zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych wnętrz dziecięcego salonu! Po wakacyjnej przerwie przywitamy naszych Gości w nowym, magicznym salonie zaprojektowanym specjalnie z myślą o najmłodszych Klientach! Obiecujemy pełen komfort, niesamowitą atmosferę i - co najważniejsze - możliwie szeroką gamę dziecięcych oprawek! - czegoś takiego jeszcze na oczy nie widzieliście!

Optyk Karolina - z myślą o najmłodszych

Bezpieczeństwo, wygoda, profesjonalizm - to wszystko, co gwarantujemy naszym wspaniałym Milusińskim. W naszym salonie na Państwa dzieci czekają najwyższej klasy specjaliści, w tym lekarz - specjalista okulistyki dziecięcej, ortoptysta - specjalizujący się w leczeniu zeza i niedowidzenia, a także profesjonalna obsługa dbająca o najlepszy dobór opraw. Prócz tego Państwa dzieci diagnozowane są przy pomocy najnowszego sprzętu medycznego, przez co otrzymują Państwo fachową, kompleksową pomoc - a wszystko w trosce o wzrok Państwa dzieci!

To jest spoko! - Rzuć na szkołę oko i odwiedź nas od 10 do 15 września!

W ramach tygodniowej akcji "SZKOŁA" naszym Najmłodszym gwarantujemy:
-  Bezpłatne przesiewowe badania wzroku.
-  10% rabatu na cały asortyment, w tym okulary przeciwsłoneczne!
-  Mega upominek od Optyk Karolina na nowy rok szkolny!


Szanując Państwa czas i dbając o wygodę Państwa dzieci prosimy o wcześniejszą rejestrację osobistą (Salon Optyczny dla Dzieci - Pszczyna, ul. Dobrawy 2) lub telefoniczną nr 695-010-548.


Zdjęcia: